OFERTA

OFERTA -> Dachówki Ceramiczne

CREATON to przesłanie obiecujące bogactwo idei i jakość. Nasi wysoce zmotywowani pracownicy, nasza technika, nasz racjonalny stosunek do środowiska dowodzą, że sporo uczyniliśmy, aby sprostać wymogom tej wielkiej marki, bedącej symbolem sztuki dekarskiej. W tym względzie dołożymy wszelkich starań, aby w przyszłości nie musieć ponownie udowadniać idei marki ani też naszej wyróżniającej się jakości.


więcej


więcej


więcej
Fleming - dachówka średzka falista Dach pokryty dachówką gwarantuje zdrowe i naturalne budownictwo. Izolacyjna warstwa powietrza zapewnia doskonale warunki ekologiczne pod wentylacyjnym dachem i jest niedoścignionym dobrodziejstwem dla mieszkańców domu.


więcej


więcej


więcej
Dachówka wielkopowierzchniowa, INNOVO10 łatwa w montażu, przesuwalna, ekonomiczna na 1 m powierzchni dachowej potrzeba tylko 10 dachówek INNOVO10


więcej


więcej


więcej
Dachy nie służą już tylko jako ochrona domu, ale stanowią również wyrazisty element kształtowania koncepcji architektonicznej. Wkład firmy Nelskamp w indywidualne kształtowanie dachów polega na dostarczaniu dachówek betonowych i ceramicznych o najróżniejszych kształtach, formatach i kolorach.


więcej


więcej


więcej
MEYER-HOLSEN (Niemcy) to dachówka dla najbardziej wymagających klientów. Niespotykane parametry techniczne tego produktu tj.: niska nasiąkliwość, mrozoodporność, perfekcyjne wykonanie. Na rynku Niemieckim jest to dachówka uznawana za jedną z najlepszych. Dachówki w zależności od modelu wykonywane są w różnych kolorach od naturalnej po przebogatą kolekcję glazur \"Marcato\". Pokrywane są angobami, angobami krystalicznymi, glazurami oraz stosuje się w wybranych modelach wypalanie redukcyjne (podwójny wypał). Wyjątkowe zasoby surowca do produkcji dachówki, pozwoliły na wyeliminowanie dodawania do gliny różnych dodatków powszechnie stosowanych prze innych producentów. Dzięki takiej glinie dachówki MEYER-HOLSEN należą do ścisłej czołówki w zakresie jakości i trwałości.


więcej


więcej