PROMOCJA

BOGEN INNOVO12


Dachówka EXTRABlacha Szwedzka SSAB BRATEX


Blachdachówka Scandinavian37,00 brutto


Sprawdzona dachówka holenderska płaska INNOVO 12 (Bogen) teraz w zoptymalizowanej i rozwiniętej wersji. Idealny model do nowego budownictwa i renowacji. ZALETY szeroki zakres dodatków ceramicznych i nieceramicznych wysoka stabilność podczas transportu przez wzmocnioną falę oraz dodatkowe zabezpieczenia palet wyższa dokładność wymiarowa i optymalne brzegi boczne i frontowe dachówek dziewięć kolorów w trzech różnych rodzajach powłok powierzchni Cena dotyczy angobowany !

19,50 brutto


Dachówka EXTRA nawiązuje swym łagodnym kształtem do pierwszej stosowanej w budownictwie dachówki typu mnich-mniszka, której historia sięga antycznego Rzymu. Od tamtego czasu przez wieki dachówki tego typu zdobiły wiele szlachetnych budowli. Zaokrąglenia czołowe i podkreślające je świetlne refleksy nadają całości wrażenie idealnej harmonii.29,00 brutto


BEZTERMIONOWA GWARANCJA ! Blachodachówka szwedzka Ssab to jedna z najbardziej rozpoznawalnych i renomowanych blachodachówek na rynku. Wielokrotnie nagradzana: za jakość, estetykę oraz tradycyjne wzornictwo przywodzące na myśl pokrycie ceramiczne. Jest szczególnie ceniona przez wykonawców oraz klientów za : elegancję, łatwość montażu i szczególną trwałość.